Organizacja Obsługowa

Obsługa

Organizacja Obsługowa wykonuje usługi obsługi technicznej statków powietrznych w oparciu o certyfikat nr PL.145.090 wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Nasza stacja obsługowa powstała w 2010 roku otrzymując certyfikat  wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz została autoryzowana przez producenta śmigłowców Robinson Helicopter Company.

Organizacja nasza obsługuje śmigłowce z terenu całej Polski głównie z województw Śląskiego, Małopolskiego oraz Dolnośląskiego. Województwa te znajdują się w najkorzystniejszej odległości do Naszego serwisu.

Organizacja Obsługowa znajduje się w nowym ogrzewanym hangarze sąsiadującym z lądowiskiem dostosowanym do potrzeb prowadzonej przez nas działalności. Nasze zaplecze jest w pełni przygotowane do kompleksowej, fachowej i terminowej obsługi Państwa śmigłowca.

Obsługą Państwa śmigłowców zajmować się będą licencjonowani mechanicy przeszkoleni na typ R44 I i R44 II i co ważniejsze z dużą praktyką i doświadczeniem w pracy z tego typu maszynami, o czym świadczy również fakt że jako pierwsi w Polsce zostaliśmy certyfikowani do wykonywania remontów głównych śmigłowca Robinson R44 przez Urząd Lotnictwa Cywilnego i w 2013 roku wykonaliśmy pełen remont śmigłowca po 2200 FH / 12 lat.

W celu wykonania prac obsługowych zapewniamy dojazd do klienta (w przypadku mniejszych czynności lub usterek) lub w razie potrzeby zapewniamy pilota, który może przebazować Państwa śmigłowiec do Naszego serwisu.

W naszej dotychczasowej działalności staraliśmy się zawsze wychodzić naprzeciw naszym Klientom i spełniać ich oczekiwania mając na uwadze specyfikę ich działalności, ich wymagania, oraz zaufanie którym nas obdarzają.

Zapraszamy do współpracy.