Kim jesteśmy i co robimy?

O Nas

Naprzód Helicopter Service to autoryzowany serwis śmigłowców Robinson R44 i Organizacja Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu.

CAMO Naprzód Sp. z o.o. świadczy usługi zarządzania ciągłą zdatnością do lotu w oparciu o certyfikat nr PL.MG.072 wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Realizujemy dla Państwa pełen zakres obowiązków i wymagań stawianych właścicielom statków powietrznych. Bezpieczeństwo Państwa lotu i terminowość naszych usług to nasze priorytety.

Oferujemy Państwu również usługę doradztwa w zakupie nowych oraz używanych statków powietrznych, jak również przeprowadzenie wszelkich procedur związanych z rejestracją statku powietrznego w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.

Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług jako certyfikowanego przewoźnika lotniczego. Uzyskany w dniu 27.06.2016 roku Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC) nr PL-040R/16 pozwala nam realizować dla Państwa usługi w zakresie pasażerskich przewozów lotniczych.

Naszymi Klientami są podmioty, które jednocześnie korzystają z usługi zarządzania ciągłą zdatnością do lotu (CAMO), jak i użytkownicy niezależnie korzystający z naszych usług obsługi technicznej.

Nasza stacja obsługowa powstała w 2010 roku otrzymując certyfikat nr PL.145.090 wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz została autoryzowana przez producenta śmigłowców Robinson Helicopter Company.

Jako pierwsi w Polsce zostaliśmy certyfikowani do wykonywania remontów głównych śmigłowca Robinson R44 przez Urząd Lotnictwa Cywilnego i w 2013 roku wykonaliśmy pełen remont śmigłowca po 2200 FH / 12 lat.

W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi ich statków powietrznych oferujemy również serwis mobilny obsługujący mniejsze czynności serwisowe oraz usterki. Dla Państwa komfortu zatrudniamy pilota, który w razie potrzeby może przebazować Państwa śmigłowiec do naszej siedziby.

Poniżej przedstawiamy certyfikaty dotyczące naszej działalności.

Certyfikaty