Loty widokowe

Loty widokowe

Zobacz świat z naszej perspektywy !!!

Witaj, skoro właśnie przeglądasz naszą stronę to albo już jesteś pasjonatem lotnictwa, a w szczególności śmigłowców i wiesz co one potrafią albo dopiero chciałbyś się przekonać. Nic prostszego, będąc certyfikowanym przewoźnikiem lotniczym proponujemy Ci skorzystać z naszej oferty pasażerskich lotów widokowych.

Loty widokowe to wspaniały sposób na zobaczenie tego co już znasz albo chcesz poznać z zupełnie innej perspektywy, naszej perspektywy czyli z pokładu śmigłowca.

Nasi doświadczeni piloci to gwarancja bezpiecznego i zarazem pełnego wrażeń lotu śmigłowcem. Nasz śmigłowiec czyli Robinson R44 posiada 3 miejsca pasażerskie więc możesz sprawić przyjemność nie tylko sobie ale również swoim bliskim.

Może szukasz unikalnego prezentu albo chcesz uczcić wyjątkową okazję. Szukasz atrakcji na zjazd integracyjny swoich pracowników albo na imprezę firmową a może pasjonuje Cię fotografia i chcesz spróbować zdjęć z lotu ptaka?

Masz pomysł na swój lot widokowy, skontaktuję się z nami, my go dla Ciebie zorganizujemy.

Z radością zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty lotów widokowych w Beskidzie Śląskim - start z hotelu Złoty Groń w Istebnej.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!!!

Szczegóły pod numer - (+48) 500 600 028.